| Weight | 0.0001 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Kruiden
Melal Saffraan 1g
| Merk | MACARIDO |
|---|---|
| Artikel nr. | 2599 |
| Gewicht | 900g |
| Stuks per eenheid | 10×900g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN-code | 8718403507539 |



