| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Diepvries, Peulvruchten
Greens Bladspinazie 1000g
| Merk | PODRAVKA |
|---|---|
| Artikel nr. | 1582 |
| Gewicht | 500g |
| Stuks per eenheid | 12×500g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN-code | 3850104008443 |



