| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Meel- en graanproducten
Al Shalan Sella Basmati Rijst 5000g
| Merk | NAJJAR |
|---|---|
| Artikel nr. | 2700 |
| Gewicht | 200g |
| Stuks per eenheid | 20x200g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN-code | 022644001076 |



