| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |

Kruiden
Salima Kipkruiden 190g
| Merk | BANA |
|---|---|
| Artikel nr. | 2817 |
| Stuks per eenheid | 20×40g |
| Gewicht | 40g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 8718781933494 |

