| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Kruiden
Salima Tajine Kruidenmix 190g
| Merk | SALIMA |
|---|---|
| Artikel nr. | 0114 |
| Stuks per eenheid | 9×60g |
| Gewicht | 60g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8335068851168 |



