| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Kruiden
Salima Kerry Masala 190g
| Merk | BON MER |
|---|---|
| Artikel nr. | 1121 |
| Stuks per eenheid | 10×1000g |
| Gewicht | 1000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 6934487744277 |

