| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Diepvries, Vleeswaren
Garnalen Gekookt en Gepeld 91/100 1000g
| Merk | GREENS |
|---|---|
| Artikel nr. | 2225 |
| Stuks per eenheid | 4×2500g |
| Gewicht | 2500g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 5413408422322 |


