| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Kruiden
Salima Mint Potjes 40g
| Merk | MIXFOOD |
|---|---|
| Artikel nr. | 1483 |
| Stuks per eenheid | 1×11.340g |
| Gewicht | 11.340g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | n.v.t. |


