| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Conserven, Sauzen en purees
Podravka Ajvar Pittig 350g
| Merk | ÇIÇEK |
|---|---|
| Artikel nr. | 1975 |
| Stuks per eenheid | 12x330g |
| Gewicht | 330g |
| Verpakking | PLASTIK |
| EAN code | 8680542611326 |


