| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Conserven, Sauzen en purees
Akfa Tomatenpuree Blik 5000g
| Merk | LE PHARE DU CAP BON |
|---|---|
| Artikel nr. | 2167 |
| Stuks per eenheid | 24×380g |
| Gewicht | 380g |
| Verpakking | Karton |
| EAN nr eenheid | 6194017302029 |


