| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Campioni no. 17 Pasta 1000g
| Merk | CAMPIONI |
|---|---|
| Artikel nr. | 0304 |
| Stuks per eenheid | 12×1000g |
| Gewicht | 1000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 48005900140191 |
