| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Indomie Chicken Curry Noodles 80g
| Merk | INDOMIE |
|---|---|
| Artikel nr. | 0127 |
| Stuks per eenheid | 40×80g |
| Gewicht | 80g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 10089686010043 |
