| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Meel- en graanproducten
Swan Super Basmati Rijst 1121 5000g
| Merk | MIXFOOD |
|---|---|
| Artikel nr. | 1619 |
| Stuks per eenheid | 15×900g |
| Gewicht | 900g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 7435135476469 |



