| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Meel- en graanproducten
Dari Volkoren Couscous Complet 1000g
| Merk | CHATAR |
|---|---|
| Artikel nr. | 1890 |
| Stuks per eenheid | 10×1000g |
| Gewicht | 1000g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 5906827013146 |

