| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Pasta
Tiantan Chinese Vermicelli 250g
| Merk | TIANTAN |
|---|---|
| Artikel nr. | 1260 |
| Stuks per eenheid | 50×500g |
| Gewicht | 500g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 6927079400194 |

