| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Pasta
Tiantan Chinese Vermicelli 100g
| Merk | TIANTAN |
|---|---|
| Artikel nr. | 1258 |
| Stuks per eenheid | 100×250g |
| Gewicht | 250g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 6927079400026 |
