| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Pasta
Ankara Makarna Yildiz Sehriye 500g
| Merk | DEEMAH |
|---|---|
| Artikel nr. | 1256 |
| Stuks per eenheid | 6×320g |
| Gewicht | 320g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN nr eenheid | 776992832058 |
