| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Conserven, Vleeswaren
Pescamar Tonijn Tomaat 110g
| Merk | PESCAMAR |
|---|---|
| Artikel nr. | 0508 |
| Stuks per eenheid | 32×3×80g |
| Gewicht | 80g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 18410599019083 |


