| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Conserven, Vleeswaren
Pescamar Tonijn Tomaat 3×80g
| Merk | PESCAMAR |
|---|---|
| Artikel nr. | 0406 |
| Stuks per eenheid | 50×110g |
| Gewicht | 110g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 28410599024367 |
