| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli, Stuks |
Conserven, Vleeswaren
Pescamar Sardine Tomaat 115g
| Merk | SULTAN |
|---|---|
| Artikel nr. | 0459 |
| Stuks per eenheid | 60×200g |
| Gewicht | 200g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 6111069004879 |


