| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Bestelgrootte | Colli |
Vleeswaren
Efepasa Pasam knoflooksucuk 1000g
| Merk | NIDO |
|---|---|
| Artikel nr. | 1692 |
| Stuks per eenheid | 12×400g |
| Gewicht | 400g |
| Verpakking | KARTON |
| EAN code | 8715000998630 |



